Tájékoztató a mágocsi Helyi Választási Bizottság által nyilvántartásba vett jelöltekrőlről

A 2019. augusztus 28-án megalakult Helyi Választási Bizottság a választási eljárásról szóló törvény rendelkezéseinek megfelelően, a megfelelő számú ajánlással rendelkező jelölteket a 2019. október 13. napjára kitűzött helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választására, valamint települési német nemzetiségi önkormányzati képviselők és települési roma nemzetiségi önkormányzati képviselők választására nyilvántartásba vette.

Az ajánlóívek kiadására 2019. augusztus 24. napjától volt lehetőség. Az ajánlóívek leadásának határideje: 2019. szeptember 9. hétfő, 16 óra volt.

Az ajánlóívek leadását követő 4 napon belül kellett döntést hoznia a Helyi Választási Bizottságnak a jelöltek nyilvántartásba vételéről. A Bizottság 2019. szeptember 9-én este minden benyújtott nyilvántartásba vételi kérelmet elbírált, majd a jelöltek szavazólapon való megjelenési sorrendjét kisorsolta.

 

A Bizottság határozatai megtekinthetők a Helyi Választási Irodában, valamint a www.magocs.hu oldalon itt:

http://www.magocs.hu/index.php/hatarozatok-kozlemenyek-hvb/

 

 

A nyilvántartásba vett jelöltek a Helyi Választási Bizottság üléseinek dátuma szerint: 

2019. augusztus 28.

Glöcklerné Varga Magdolna – képviselő, független

2019. augusztus 30.

Horváth Gábor – képviselőjelölt, független

Kolompár Viktor – roma nemzetiségi képviselőjelölt, “LUNGO-DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség

Kovács János – roma nemzetiségi képviselőjelölt, “LUNGO-DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség

2019. szeptember 2.

Hőnig Mária – polgármesterjelölt, független, társadalmi megbízatású

Kovács Kálmán – roma nemzetiségi képviselőjelölt, “LUNGO-DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség

Gálos Zsolt – képviselőjelölt, független

Müller Nándorné – képviselőjelölt, független

Borbandi Miklós – képviselőjelölt, független

Székelyné Czorn Adrienn – képviselőjelölt, független

Stroblné Rózsa Nikoletta – képviselőjelölt, független

2019. szeptember 6.

Kővári Tímea – képviselőjelölt, független

Fischer László – polgármesterjelölt, független, főállású

Bogdán István – roma nemzetiségi képviselőjelölt, “LUNGO-DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség

Miklós Ferenc – roma nemzetiségi képviselőjelölt, Jövő Alakítók Szövetsége

Boros Zsolt – roma nemzetiségi képviselőjelölt, Jövő Alakítók Szövetsége

2019. szeptember 9.

Erőss Aida – képviselőjelölt, független

Bogyayné Gál Tünde – polgármesterjelölt, független, főállású

Bogyayné Gál Tünde – képviselőjelölt, független

Bárányosné Kubik Adrienn- képviselőjelölt, független

Szomolai László – képviselőjelölt, független

Kovács Zsolt – roma nemzetiségi képviselőjelölt, “LUNGO-DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség

Zámbó István – képviselőjelölt, független

Bojtár József – képviselőjelölt, független

Kovács Zsolt – képviselőjelölt, független

Hochschorner Ferenc – polgármesterjelölt, független, társadalmi megbízatású

Kontár Gergő  – képviselőjelölt, független

Kiss Ferenc Péter  – képviselőjelölt, független

Világos Balázs – roma nemzetiségi képviselőjelölt, Jövő Alakítók Szövetsége

Fazekas Gábor – roma nemzetiségi képviselőjelölt, Jövő Alakítók Szövetsége

Kovács Tamás – roma nemzetiségi képviselőjelölt, Jövő Alakítók Szövetsége

Dósa-Jung Tímea – német nemzetiségi képviselőjelölt, Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége

Gyurkáné Jobbágy Emese – német nemzetiségi képviselőjelölt, Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége

Pitz Zoltán – német nemzetiségi képviselőjelölt, Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége

Sternerné Halász Judit – német nemzetiségi képviselőjelölt, Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége

Illésné Vörös Mária – német nemzetiségi képviselőjelölt, Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége

Boros Csabáné  – képviselőjelölt, független, elutasítás